ŠIANDIEN AŠ NUSTOJU TEISINTIS!

Haik Grigorian, 01.08.2018

Taip jau gavosi gyvenime, kad aš nuolat mokausi vis kažko naujo. Tikriausiai toks gimiau ir nieko čia nepadarysi.

Ir pastebiu, kad savo artimiesiems nustojau pasakoti apie savo #edukaciją, t. y. kuo užsiimu. Nes jie, deja, dažnai manęs tiesiog nesupranta.

Pastebėjau, kad ne tik aš toks. Žmonės, apskritai, nuolat teisinasi!

Visų baisiausias dalykas tai, kad teisinamės dėl savo veiksmų einant link savo svajonių, savo #tikslo!

Atsiprašome už savo svajones?

Išeina, kad taip.

Tai yra didelė klaida! Kas karta, kai mes teisinamės, mes lyg padarome nedidelį žingsnį atgal, siunčiame pasąmonei signalą, kad savimi nepasitikime, kad mūsų tikslas ne toks jau svarbus.

Noriu, kad naudotumėte visas savo jėgas, gabumus ir savybes, savo tikslui pasiekti!

Todėl prašau jūsų pagalvoti ir priimti sprendimą: ŠIANDIEN AŠ NUSTOJU TEISINTIS ir atsiprašinėti už savo gyvenimą. Už bet kokias savo gyvenimo akimirkas.

Atminkite, kad tai JŪSŲ SPRENDIMAS:

Pradėkite mokytis kursuose 50-ties metų, seminaruose, institute, gitaros pamokose!

Į visus skeptiškus klausimus, tipo “kam tau”? Jūs turite pilną teisę paprasčiausiai neatsakyti! Jūs turite teisę daryti taip, kaip jums atrodo teisinga. Neprivalote gražbyliauti apie savo svajones, troškimus, apie viską, kas verda viduje!

NENUSIMINKITE už savo pasirinkimą! Nusprendėte pasitraukti iš verslo ir tapti dailininku? Turite tokią teisę! Jums jau seniai ne 12 metų ir aiškinti sprendimų niekam neprivalote!

NIEKAS nežino ir nesužinos, geriau nei jus, kas vyksta jūsų galvoje ir sieloje! Tai kartais net neįmanoma paaiškinti, bet visi bandymai pasiteisinti ir paaiškinti, atrodys apgailėtinai, net savo akyse!

SUSIMĄSTYKITE! Ar ne per dažnai klausotės visuomenės nuomonės? Ar ne per daug stengiatės būti gerais ir teisingais visiems? Tai nepadarys jus laimingas. Tai faktas!

Darykite ir nesiteisinkite!

Pradėkite savo verslą, tapkite vegetaru, laikykitės dietos, nesilaikykite, susituokite 60-ties, likite vienišas, keliaukite autostopu aplink pasaulį …… jei tik manote, kad taip reikia.

Atsakykite į visus klausimus: man taip reikia!

Pasiteisinimas – tai #veiksmo naikintojas ir #pasitikėjimo savimi žudikas!

Nutarėte padirbėti su savimi? Tai pirmyn!

Taip padarė daug pasauliui žinomų, o ir tiesiog, laimingų žmonių .

Jie paprasčiausiai pasakė sau vieną dieną: “MAN TAIP REIKIA!”

Pasidalink