Sveiki, brangūs bendraminčiai!

Haikas Grigorian

verslininkas, lektorius ir rašytojas

Esu šios svetainės autorius.

Mano vardas yra Haik A. Grigorian – tai pagal pasą, pasaulietinis vardas, taip sakant 🙂

O draugams – tiesiog Haikas.

Esu verslo konsultantas, verslo treneris, pardavimų ir rinkodaros sistemų architektas.

Nevarginsiu ilgai pasakodamas savo biografijos. Viskas kaip ir pas visus. Studijavau, sportavau, grojau roko muziką, naktimis dirbau budinčiu apsauginiu „bendrike“. Po to – kariuomenės tarnyba, vėl „rock-n-rollas“, ir vėl studijos.

♦ Nuo 1994 m. pradėjau verslauti. Tiksliau, buvau jau nebe pradedantysis kooperatininkas, bet dar ir ne verslininkas. Tada apskritai nelabai kas suprato kas yra IV, AB, UAB, MB… Buvo tik viena verslo forma – IĮ ir, jeigu atmintis manęs neapgauna, dar ir Patentas. Tada mes negirdėjome apie tokius dalykus kaip pirkimo dokumentai, kokybės sertifikatai, med. knygelės ir t.t.

Aš užsiėmiau mažmenine ir didmenine prekyba, gamyba, reklama, transporto vadyba – viskuo, kas galėjo „atnešti“ pinigų sparčiai besivystančioje rinkoje. Kūriau ryšius, vežiodavau prekes, kovojau su reidais iš „abiejų pusių“… Įprasta tuo laiku komercinė kasdienybė. Kartais sėkminga, kartais nelabai.

♦ Visus šiuos metus studijuoju. Ir ne tik besipraktikuodamas savo versle bei „kalant“ teoriją švietimo institucijose, bet ir analizuodamas praeities ir dabarties genijų darbus, komercines istorijas ir verslo technologijas. Nes studijos visada atsipirka.

Kodėl aš tai darau?

Iki šios dienos aš vis dar studijuoju valdymą, psichologiją, rinkodarą, IT ir pardavimų technologijas. Daug skaitau, mokausi pas vedančius pasaulio trenerius (ačiū technologijoms kad tai įmanoma). Tačiau visada ateina laikas, kai tiesiog kaupti žinias ir patirtį tampa nuobodu, prabunda stiprus vidinis poreikis pasidalinti žiniomis. Sukauptomis ir struktūrizuotomis. Paruoštomis naudoti.

Todėl šiandien aš esu ne tik verslininkas, turintis daugybę komercinių interesų, bet ir verslo konsultantas,verslo treneris, pardavimo sistemų architektas.

Kaip tai jums naudinga?

♦ Iš didžiosios daugumos žmonių, kurie save taip vadina, aš skiriuosi tuo, kad esu praktikas. Aš mokau įgyvendinti tikslus ir pasiekti rezultatus atliekant konkrečius, aiškius darbus, o ne išklausant ilgas lekcijas ir nagrinėjant grafikus apie tai, kaip viskas galėtų būti..

Taip, už savo darbą, kaip ir bet kuris normalus žmogus, aš imu pinigus. Bet jų aš atnešu daug daugiau. Kažkam mano kainos atrodo didelės, kažkas nustemba, kad pigu. Sprendžiant iš to, kad mano klientai, didžiąja dalimi yra ne stambiausi verslininkai, o paprasti žmonės – skirtingo amžiaus ir įvairaus pasiturėjimo lygio, galima drąsiai pasakyti – kainos prieinamos. Žinoma, visiems neįtiksi, juk kažkam barščiai per sūrūs, kitam deimantai per smulkūs …))

Aš ir nesistengiu. Kam reikia daug nemokamų pliurpalų – tai ne pas mane. Norint „dulkių“ į akis – reikėtų pas teoretikus…

Aš esu verslo konsultantas-praktikas. Jei norite daugiau parduoti, pritraukti ir išlaikyti klientus, efektyviai struktūrizuoti verslą, automatizuoti pardavimus – mielai prašome. Ir visiškai nesvarbu kokiame lygyje jūsų verslas. Aš dirbu ir su pradedančiaisiais. Išvystysim, padidinsim mastą, išvairuosim… Nėra neišsprendžiamų problemų ir situacijos be išeities. Kartais būna nemalonūs sprendimai, bet 99,9% atvejų viskas galų gale tampa gerai…

♦ Jei turite klausimų, kuriuos norite paklausti, problemas, kurias norite išspręsti – tiesiog susisiekite su manimi!

Pirmoji konsultacija – kaip bandomasis važiavimas – visada yra nemokama …

Su meile augimui, paprastumui ir rezultatyvumui.

Haikas

MANO KNYGA

Parsisiųskite, skaitykite ir naudokitės į sveikatą! Dovanoju pirmus „vaistus“ nuo ligos, kuriuo sergame visi: įkyraus polinkio kartoti savo klaidas 🙂

Bendraukime tiesiogiai

Parašykite

el. paštas

    Paskambinkite

    Telefonas

    +37068604927