Girkite save!

TAI TAIP PAPRASTA

Haik Grigorian, 10.07.2018

Labai dažnai prašau savo darbuotojų identifikuoti gerąsias savo savybes bei garsiai išreikšti jas žodžiu. Tai darau pakankamai dažnai ir tikrai ne šiaip sau.

Kaip manote, ar gyvenine yra įmanoma pasiekti gerų rezultatų be #meilės sau? ❤️

Kažkada aš to nesupratau ir kėliau sau labai daug reikalavimų, dirbau iki „nusidėvėjimo“ …… bet štai pagirti save visada pamiršdavau. Ir žinote, ką aš turėjau “rezultate”? Ogi begalę reikalavimų iš pasaulio! O ko aš tikėjausi?

Visata visada atspindi mūsų požiūrį į save.

Štai mes kritikuojame save, jei mums kažkas nepavyko, nuolat prakeikiame save! Ir kuo ilgiau mes tai darome, tuo dažniau pastebime, kad mums kažkaip “nesiseka”!

Pastebėjote?

Beje, jei mes visai negiriame savęs, neretai pamirštame pagirti ir kitus, kai tai būtina! O tuo tarpu, pagirimai, tai maža DŽAUGSMO tikrovė, kurią mes patys sukuriame!

Mes užpildome erdvę džiaugsmu. Mes kaip ir transliuojame į Visatą “Ačiū, man viskas pavyksta, ir aš esu pasirengęs daryti dar daugiau ir geriau”!

Visata reaguoja į mūsų džiaugsmą ir dėkingumą, siunčia mums vis naujų galimybių, ir mums vis dažniau pradeda “sektis”!

Ar sutinkate?

Girkite save! TAI TAIP PAPRASTA.

Nemanykite, kad tai savanaudiška, “negražu” ir pan. … Niekada nesulaukti pagyrimo – tai yra liūdna ir negražu, tai yra kompleksai. Pagirti save ir kitus – reiškia sukurti džiaugsmo tikrovę! Tinkamas požiūris į save – tai pusė Jūsų #sėkmės!

 

Girkite save nuoširdžiai ir su dėkingumu! Tiesiai dabar, užmerkite akis ir mintimis “apverskite” visus praeitos savaitės įvykius. AŠ ŽINAU, kad ten tikrai yra už ką PAGIRTI save!

P.S. O už KĄ Jus paskutinį kartą pagyrėte save?

Pasidalink