KOKIE SKIRTUMAI ?

Vaizdžiai pateikiami matomi skirtumai, priklausomai nuo pasirinktos versijos.  PRO ir MAX versijos yra išvaizdesnės, gražesnės bei funkcionalesnės, lyginant su ECO versija. MAX – išsiskiria savo individualumu, t.y. talpinami paveikslai, pagal kliento pageidavimą, meniu turi papildomus mygtukus, kurie sudaro galimybę pateikti daugiau informacijos vartotojui.

ECO versija

Tekstinis meniu su tekstiniais pasirinkimo mygtukais. Mygtukai nėra daugiafunkciniai, skirti vienam veiksmui atlikti, vėliau dingsta. Mažas pajungtų “Chatbot” funkcijų kiekis.

PRO versija

Standartinis vizualinis pagrindinis meniu su tekstine antrašte ir trumpu aprašymu. Pasirinkimo mygtukai nedingsta, galimos pakartotinės interekcijos.  Išplėstas pajungtų “Chatbot” funkcijų kiekis. Patrauklesnis ir aiškesnis vartotojui “Chatbot” apipavidalinimas. 

MAX versija

Individualus su klientu derinamas vizualinis pagrindinis meniu su tekstine antrašte ir trumpu aprašymu. Pasirinkimo mygtukai nedingsta, galimos pakartotinės interekcijos. Papildomi veiksmo mygtukai, leidžiantys išplėsti veiksmų galimybes. Maksimalus pajungtų “Chatbot” funkcijų kiekis. Reprezentatyvus, patrauklesnis ir aiškesnis vartotojui “Chatbot”.

Mūsų tikslas – klientų rezultatai.

SUSISIEKITE

Parašykite

el. paštas

    Paskambinkite

    Telefonas

    +37068604927